در حال بارگذاری...

تن تن

  🔴گردآورنده و پژوهشگر: محمود کلانتری

  🔴تعداد صفحات: ۴۰

  🔴قیمت: ۶۲۰۰۰ تومان

  🔴شابک: ۹۷۸.۶۲۲.۷۷۵۶.۶۶.۱

  🔴توضیحات:چاپ و انتشار کتاب‌های تن‌تن در ایران به دهه سی خورشیدی برمی‌گردد. مجله «سپید و سیاه» یکی از نخستین مجلاتی است که داستانی از سری ماجراهای تن‌تن و میلو را با نام «جیمی در آفریقا» و با اعمال تغییراتی در مقایسه با نسخه اصلی داستان یعنی «تن‌تن در کنگو» چاپ و منتشر کرد.

  🔴 در بهمن و اسفند ماه سال ۱۳۳۸ در چهار شماره متوالی این مجله داستان «جیمی در آفریقا» در قالب ضميمه مجله سپید و سیاه منتشر شد.

  🔴 کتاب حاضر بازچاپ داستان با همان کیفیت چاپ شده در سال ۱۳۳۸ است که به همت پژوهشگر و نویسنده محمود کلانتری انجام شده است.

  🔴هزینه ارسال به سرتاسر ایران تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۱ رایگان خواهد بود.

  🔴در سال هزار و نهصد و چهل و دو میلادی و در زمان اوج کاری «هرژه» که از یک طرف در حال نگارش کتاب «اسرار اسب‌شاخدار» و از طرفی دیگر در حال آماده سازی کتاب «خرچنگ پنجه طلایی» برای فرمت رنگی و شصت و چهار صفحه‌ای آن بود با شرکتی به نام «فوتوپرس» قراردادی بابت طراحی کارت پستال با موضوع «کریسمس» و سال نو منعقد کرد. درنتیجه هرژه با همکاری «آلیس دوو» اقدام به تهیه «بیست و پنج عدد» کارت پستال رنگی با موضوع یاد شده کرد.
  نتیجه کار بیست و پنج عدد کارت پستال رنگی زیبا بود که استفاده از اسکی، اسکیت، بابانوئل و پیام‌های تبریک کریسمس و سال نو موضوع اصلی اين کارت پستال‌ها است.
  🔴هم اکنون شما می‌توانید تعداد ۲۳ عدد کارت پستال رنگی و سیاه وسفید در دو سایز بزرگ A5 و سایز کوچک A6 با قیمت مناسب سفارش دهید.
  🔴هزینه ارسال به سرتاسر ایران تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۱ رایگان خواهد بود.

  سفارش تن تن
  توضیحات تن تن
  دیدگاه کاربران
  سوالات پر تکرار
  راهنمای ثبت سفارش
  چاپریکا در شبکه های اجتماعی
  چاپریکا | Chaprika © 
  ساخته شده با 💗 توسط انسان ها در 🌎
  تماس یا پشتیبانی آنلاین
  خوش اومدین، در خدمتتون هستیم🖐